Ενδοσχολικά Πρωταθλήματα Πετοσφαίρισης και Καλαθοσφαίρισης

1ο Ενδοσχολικό Πρωτάθλημα Πετοσφαίρισης μαθητών και μαθητριών της  Α’, Β’ και Γ’  Γυμνασίου

Την Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2024 ξεκίνησε το 1ο ενδοσχολικό πρωτάθλημα πετοσφαίρισης για μαθητές και μαθήτριες της Α’, Β’ και Γ’ Γυμνασίου. Στο πρωτάθλημα δήλωσαν συμμετοχή 16 ομάδες που αποτελούνται από 122 παιδιά και συνολικά θα διεξαχθούν 30 αγώνες μέχρι και την ολοκλήρωσή του την Πέμπτη, 29 Φεβρουαρίου 2024.

1ο Ενδοσχολικό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης (3 εναντίον 3 ) μαθητών και μαθητριών της  Α’ , Β’ και Γ’  Γυμνασίου

Την Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2024 ξεκίνησε το 1ο ενδοσχολικό πρωτάθλημα καλαθοσφαίρισης για μαθητές και μαθήτριες της Α’, Β’ και Γ’ Γυμνασίου. Στο πρωτάθλημα δήλωσαν συμμετοχή 20 ομάδες που αποτελούνται από 92 παιδιά και συνολικά θα διεξαχθούν 66 αγώνες μέχρι και την ολοκλήρωσή του την Πέμπτη, 7 Μαρτίου 2024.

Επισυνάπτονται τα προγράμματα.

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!